SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet ne shitje banesa 70m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
184958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje banesa 70m2 ne "Qender" ose me saktesisht perball kishes, permbi extreme pizza
Ka kete renditje: nje dhome gjumi, sallon, kuzhine me tryezari, banjo dhe ballkon, ndodhet ne katin e peste te banimit dhe ka lift funksional non stop
Me nxemje me Termokos ndersa se fundi eshte bere renovimi i plote, banesa eshte ndertim i vjeter dhe ka pamje mjaft piktoreske te qytetit
Çmimi per m2 eshte 1300€
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »