SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 2 PARCELA NË GËRMI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '19
Madhësia :
23000 m²
ID e produktit :
185030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 parcela në Prishtinë rrugës për Gërmi
afër restaurant Luxory.

Parcelat janë në zonën më të kërkuar për banim në Prishtinë

Parcelat kanë sipërfaqe 11.6 ari dhe 10.5 ari të cilat janë ndamas me një distancë njëra prej tjetrës 30m

Parcelat janë me fletë poseduse të cilat mund të bëhet kontrat te (noteri) dhe përkthim dirket.

Mos hezito nëse deri më tani keni kërkuar një hapsirë të pështatshme për banim
E keni mundësin që ta ndërtoni një shtëpi në një ambient me vizurë gjebëruese dhe ajër të pastër
Me të gjitha kushtet urbane, afër parkut të gërmis pishinës afër tokëbahqes mbi të gjitha afër qytetit!

Për më shumë informata kontakto:

=================================
Agjensioni për patundshmëri URBAN CITY

Tel. +383 49 391 200 (viber)
Tel. +377 45 433 055
E-mail: urban.city@outlook.com
Mund të na gjeni edhe në Facebook
Lokacioni: Prishtinë / Aktash
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »