SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne Zonen Industriale !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
185070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 me qira ne magjistralen "Prishtine-Fushe-Kosove" ose me saktesisht afer Interexit
Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo si dhe terrasen
Eshte e mobiluar teresisht dhe posedon te gjitha pajisjet e nevojshme, ndodhet ne katin e trete me lift funksional, ne cmim perfshihet edhe mirembajtja e baneses
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »