SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 41m2 me qira te Llesna !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
41 m²
ID e produktit :
185071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet hapsira afariste(lokali) 41m2 me qira te "Llesna", hapsira ndodhet ne kati ne pare dhe mund te shfrytezohet per arsye te ndryshme, si zyre ose per sherbim
Hapsira ne total eshte 41m2 por ka edhe nje pjese tjeter shtese lart qe e bene hapsiren te shfrytezueshme ne total prej 53m2, ka pamje nga rruga kryesore cmimi i diskutueshem
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »