SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira per Zyre te Qafa përballë DeFactos 550 €
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
185094
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira per Zyre ne Qender te Qafa.
Rruga UÇK, perballe DeFacto-s.
Banesa posedon:
2 dhoma me te medha dhe nje me e vogel
2 banjo
Ballkon.
Komplet e renovuar.
Kati IV.

Çmimi: 550 €/muaj (parapagim per 1 vjet).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »