SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE DARDANI
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
185123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira bansen ne Dardani te ora, banesa eshte komplet e renovuar ne standarde moderne.Gjendet ne katin e 3 dhe ka kete renditje:
-Sallon dhe kuzhine
-dhome gjumi
-banjo
-korridor
-ballkon

Ka termokos.

Cmimi 380 euro.(i diskutueshem).
Depoziti i obliguar.

kontakti:
044 968 171 / 049 838 866
+38349 838 866 (viber)
search-agency@live.com

O.egz
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »