SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Lakrishte (Dukgjini Residence) 106 m2
Çmimi :
€105,940.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë në Shitje në Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Trapezari
Depo
Banjo/WC
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Siperfaqja:105,94 m2.
Kati II.

Çmimi :1000 €/m2
Çmimi ne total : 105,940

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »