SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Lakrishte (Dukagjini Residence) 75 m2
Çmimi :
€75,470.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Lakrishte (Dukagjini Residence).
Banesa ka siperfaqe prej 75.47 m2 dhe posedon:
Dhome Gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Trapezari
Depo
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte, me pamje te mrekullushme nga kryeqyteti ,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Kati II.

Çmimi :1000 €/m2
Çmimi ne total : 75,470 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »