SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Bregun e Diellit (Banesat e Hinta) 56 m2
Çmimi :
€29,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit (Banesat e Hinta).
Banesa ka 34 m2 dhe posedon:
-Dhome Gjumi
-Kuzhine
-Banjo
-Ballkon.

Çmimi: 29,000 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »