SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Ulpianë te Soliterat 36 m2
Çmimi :
€41,400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana te soliterat.
Banesa ka 36 m2 dhe posedon:
Dhome gjumi
Sallon, kuzhinë
Banjo, korridor.
Banesa posedon dokumentacion te rregullt.
Kati IV.

Çmimi: 1.150 per €/m2.
Çmimi ne total: 41,400 €.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »