SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN ME MOBILE NE KALABRI
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Kalabri ,banesat Lesna ,hyrja C. Banesa gjenet ne ktin e 5-te komplet mobiluar dhe ka kete renditje :
-Sallon dhe kuzhine
-dhome gjumi
-korridor
-banjo
-ballkon

Cmimi 63000 euro


Kontakti:
044 433 667
+38344 433667
search-agency@live.com

O.paj
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »