SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Bregun e Diellit afer Shkolles Ismajl Qemajli 95 m2
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit ,afer Shkolles Ismajl Qemajli.
Banesa ka 95m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi
Sallon ,kuzhine
Banjo,koridor.
Ballkon me pamje nga rruga.
Ndertim i ri.

Çmimi per m2 :1000€
Çmimi total 95,000€

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »