SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE(53.7m2/kati 13)në kompleksin KULLA E MUHAXHERËVE..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
53.7 m²
ID e produktit :
185193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITET#banesa EKSKLUZIVE(53.7m2/kati 13)në kompleksin KULLA E MUHAXHERËVE..▪️Kompleksi KULLA E MUHAXHERËVE gjendet në lagjen e Muhaxherëve..ky kompleks ka një ndërtim cilësorë dhe modern...banesat janë ndërtuar me standarte europiane..▪️Banesa me sipërfaqe 53.7m2(1+1) ka këtë organizim:➖qëndrimin ditorë➖kuzhina ➖dhoma e fjetjes➖banjo➖terasa▪️Banesa është e gatshme per banim,lokacionii i kompleksit ia mundson lidhjen e leht me qendren e qytetit dhe pjeset tjera..Qmimi i volitshum..📞+38345653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »