SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Prishtina Stars Emshir
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
185210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen tri dhomshe ne lagjen Emshir ne kompleksin Prishtina Stars.

Banesa ndodhet ne katin III hymja B

Siperfaqja e baneses eshte: 106m2

Qmimi per qira eshte: Muaj: (550) euro me garazhe

Banesa ka kete renditje:

- 1 Sallon me kuzhine,
- 3 dhoma gjumi,
- 2 Banjo,
- nxemje qendrore me rryme
- sigurim te kompleksit, lift, rryme dhe uje 24h

Per cdo informat shtese, na kontaktoni:
Tel mob/ 044702500
Viber/ 00383/44702500
Informata rreth publikuesit
Eris
Prishtinë
044702500
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »