SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa ne Lakrishte 70 m2 - Prishtine
Çmimi :
€70,549.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
185211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa ne Lakrishte - Prishtine

Banesa është në kompleksin e ri "Dukagjini Residence"

Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje:
Dhomën e ditës me Kuzhinë,
Dhomën e gjumit,
Ballkon dhe
Banjo.
Sipërfaqja e banesës është 70.62 m2.

Çmimi 999.oo Euro / m2.

WhatsApp & Viber: +377 44 100 464.
Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/
ose në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »