SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje lokali 28m2 te Qafa !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
185254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje lokali 28m2 te Qafa.
Lokali gjendet te rruga Uck,ne katin perdhese dhe eshte i pershtatshem per shume veprimtari.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »