SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 60m2 ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
185258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 60m2 ne Arberi .
Banesa gjendeyt tek banesat e Tregtise me lokacion te komuna e re.
Banesa është në gjendje shumë të mirë, është e re dhe e mobiluar posedon hapësirë parkimi, lojëra (park) për fëmijë, ashensor dhe është në kat të parë, ka korridor, banjo, dhomë të fjetjes, dhomë ndeje së bashku me kuzhinë dhe ballkon.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »