SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Mati 1 (Kompleksi Standard) 84 m2
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje ne lagjen Mati 1 (Te Standardi).
Banesa ka 84 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo
Ballkon.
Dy Garazha.

Çmimi: 70,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »