SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes me qira ne Mat 1 - O119
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
185279
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira te Mati 1 me siperfaqe 70 m2.
Banesa posedon:
-sallon
-kuzhine
-banjo
-dhome gjumi dhe
-ballkon
Banesa eshte komplet e mobiluar posedon edhe garazhd.
Nr,kontaktues:049707149
Viber:+38649707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »