SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Bregun e Diellit prapa Postës 85 m2
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje Bregu i Diellit prapa Postës .
Banesa ka 85 m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Banjo.
Kati i IV.

Çmimi :110,000€.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »