SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Bregu i Diellit - O120
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
185282
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira, te Bregu i Diellit me siperfaqe 76m2, mbi resturant Gizi,mrapa konvikteve.
Banesa posedon:
-sallon
-kuzhin me trapezari
-shpajz
-dy dhoma gjumi
- dy banjo dhe
- dy ballkona
Banesa eshte komplet e mobiluar,ka nxehmje qendrore si dhe posedon parking per vetura.
Nr.kontaktues:049707149
Viber:+38649707149
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »