SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
185287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet banesa me qira banesa ka 110m2,Banesa esht Kati i parë,Banesa posedon: Sallon+Kuzhin,2 dhoma gjumi,1 Banjo+wc,2 Tarasa(Ballkone) Te cilat jan me dritare shum praktike,banesa ka një shpajz të madhe dhe koridor të gjërë,dhe ashensor.
Banesa gjindet ne qender te ferizajit tek Nen-Kalimi rruga Naim Frashëri ose përball Xhamis së madhe
Banesa eshte e mobiluar dhe gati per banim.

Kontakt:Viber,Whatsapp,tel-----+38649806546

Ju MirPresim....
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »