SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa ne Bregun e Diellit 94 m2 - Prishtine
Çmimi :
€84,735.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
185343
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa ne Bregun e Diellit 94 m2 - Prishtine

Banesa është në kompleksin e ri "Fidola & Agrotrade"
Banesa është në ndërtim e sipër dhe ka këtë përbërje:
Dhomën e ditës me Kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
2 Ballkona,
Banjo dhe
Wc.
Sipërfaqja e banesës është 94.15 m2.

Çmimi 900.oo Euro / m2.

WhatsApp & Viber: +377 44 100 464.
Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »