SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Ulpianë 60 m2
Çmimi :
€86,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185384
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne Shitje ne lagjen Ulpiana.
Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 dhe posedon:
Dhome Gjumi
Dhome Dite
Kuzhine
Banjo
Podrum 13 m2.
Komplet e mobiluar.
Kati III.

Çmimi:86,000 €.

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »