SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira në Bregun e Diellit (te Xhambazët).
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
185419
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne lagjen Bregu i Diellit (te Xhambazët). Eshte i pershtatshem per afarizem. Lokali gjendet ne rrugen kryesore, i ka rreth 100 metra katrore, si dhe hapesire te konsiderueshme per parking. Te interesuarit te lajmerohen permes telefonit - 044 731983 dhe 045 381113.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »