SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super ofert_banes me qira e pa banuar me pare
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
185427
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Pejton, banesa eshte e mobiluar me te gjitha elementet moderne, 70m2, e pa banuar me pare
Banesa posedon:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 280 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
Smart
Prishtinë
049124 677
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »