SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 32m2 me qira ne Tophane !DELTA
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
ID e produktit :
185446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 32m2 me qira ne "Tophane" afer "Qafes" 2 minuta perndryshe qendra
Ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional non stop dhe ka kete renditje: dhomen e dites dhe banjo
Ofrohet per qira me qendrim afatgjate, per ndonje cift ose nje person
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »