SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 68m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
185448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 68m2 me qira ne "Mat 1" afer supervives, ne cmimin e baneses perfshihet edhe garazha
Me kete renditje: sallonin me kuzhine, dhoma e fjetjes me nje hapsire te konsiderueshme, banjo dhe ballkon
Ofrohet per afatgjate per familjar ose cift
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »