SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
185450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" ndertim i ri si dhe mobilimi i gjithi i ri dhe i gatshem per banim
Ndodhet ne katin e katert me ashensor funksional
Ka kete renditje: dhoma e gjumit me nje hapsire te konsiderueshme, sallon me kuzhine e tryezari, banjo dhe ballkon
Ofrohet per nderkombetare ose cift me mundesi parapagimi 6 muaj
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »