SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 93 m2 ne Rrugen B Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
185479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 93 m2 ne Rrugen B Prishtine, ka nje organizim shume te mire dhe pamje nga Lindja - Perendim

Banesa eshte ne proces te puneve finale ku finalizimi i saj pritet te behet ne Shtator te keti viti

Banesa ka kete organizim:

-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine
-- Dhomen e prinderve
-- Dhoma e femijeve
-- Banjo
-- WC
-- Teras

Kete banese e kemi te vetem ne katin e 5te

Cmimi sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »