SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne emshir perball Universitetit UBT-s
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
185482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojë Banesen me qira 65m2, ni dhome e dites me kuzhine dhe ni dhome e fjetjes, lokacioni ne Kalabri banesat e EXDC ngjit me doganen perballe UBT. Qmimi i fundit 250 euro.dhe depozit Ka klime nxemje qendrore me termokos.Leshohet vetem per familjare na kontaktoni ne VIBER+38345644680.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »