SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall deri në 10 Ari në shitje në Sofali.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
10 m²
ID e produktit :
185488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet në Sofali 200 metra larg rrugës kryesore.
Trualli posedon te gjithe infrastrukturen, dhe është në pjesen urbanistike të Sofalisë ku lejohet ndërtimi.
Trualli ofrohet në shitje deri në 10 Ari sipas kerkeses.
Çmimi sipas marreveshjes.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »