SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
113 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
185516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa (Penthouse) e cila gjendet në Prishtinë, lagjja e muhaxherve(kulla e muhaxherve) ne katin e VIII.Banesa ka 113m2, banim 125m2teras
Banesa posedon: tre dhoma gjumi,salloni kuzhina, dy banjo dhe teras
Çmimi:Me marveshje
Tel: 044 300 089
Tel +37744260024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »