SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA PER STUDENT/E NE LAGJE TE SPITALIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
185519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ne lagje te spitalit, me saktesisht afer banesave te Royalit ose Viva Fresh Store.
Banesa gjindet ne katin e VII ( ashensori punon 24). E mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :
-sallon me kuzhine,
-dy dhoma gjumi,
-koridor,
-teras,
-banjo,
-shpajz.


Banesa leshohet per studenta/e

Cmimi 300 euro.

Kontakti:
044 968 171
+38349 838866
search-agency@live.com

O.shem
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »