SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne Dragpdan !DELTA
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
185520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne "Dragodan" ose me saktesisht tek Hotel Adria
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit dhe posedon- 3 dhoma gjumi , 2 banjo, 2 ballkona dhe sallonin me kuzhine e pajisur me tgjitha invertarin dhe mobiljet e nevojshme si dhe ne cmim perfshihet edhe garazhda
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »