SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira (260 m2) ne Lagjjen NIC
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
260 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
185527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine 260 m2 me Qira ne lagjen Nic.
Shtepia ka 2 kate dhe posedon:
3 dhoma te fjetjes
2 qendrime ditore
Kuzhine
3 Banjo
Ballkone ne te dy katet.
Komplet e mobiluar,ngrohje qendrore me pelet,kamera sigurie,oborr.

Çmimi : 800 €/muaj.

Tel:045478477
Premum Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »