SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
185529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani.Banesa gjendet ne katin e II-të e mobiluar me kushte të mira banimi gjindet tek Santea.
Banesa ka 3 dhoma dhe banjo.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »