SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Mati 1 te Viva Fresh Store 95 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes ne Shitje ne Mati 1,Rruga Muharrem Fejza afer Viva Fresh Store.
Banesa ka siperfaqe prej 95m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine
Banjo, shpajz
Ballkon.
Pamje nga Lindja.
Kati IV.

Çmimi sipas marrveshjes.

Tel : 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »