SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje në Kalabri (Kullat e Arabve) 85 m2
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria/Emshir -Kullat e Arabve.
Banesa ka 85 m2 dhe posedon:
Dy dhoma gjumi
Sallon, kuzhine
Banjo, kordor, ballkon.
Banesa eshte e mobiluar.
Kati V.

Çmimi: 55,000 €.

Tel : 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »