SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosova
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
185558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Fushe Kosove perball Mobin Banesa eshte e gatshme per banim dhe eshte ne katin e 6 banesa ka 67 metra dhe ka Sallon me Kuzhin 1 dhome gjumi banjo dhe ballkon.Mrenda 1 ore mund te behet kontrata te noteri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prishtinë
044850094
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »