SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 107m2 ne qender te Drenasit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
ID e produktit :
185560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 107m2 ne qender te Drenasit, kati 5, banesa posedon 3 dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, banjo,depo, koridor dhe dy ballkona, banesa pamjen e ka nga lindja dhe jug lindja.
Çmimi sipas marrveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »