SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 56m2 kati 7 Bregu diellit
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
185601
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Te Kryqi i Velanis, përball vorrit të Ibrahim Rugoves), me sipërfaqe 56m2, kati 7-të (me lift) . Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim. Ka parking rrugor, ka mundesi per garazh. Para kontrata bëhet te Noteri.Ndertim i Ri.
Çmimi: 43.000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »