SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 kati 8 Mati 1
Çmimi :
€54,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
185606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Kompleksi Tregtia, mbi rrugen B), me sipërfaqe 75m2, kati 8-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ësht e gatshme për banim. Ndërtim i Tregtis me dokumenta në rregull, Kontrata Bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 54.000€.


+37744443349 (VIBER)

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »