SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomshe 53m2 kati 12 Mati 1
Çmimi :
€38,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
53 m²
ID e produktit :
185608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B, afër Five Fitnesit), me sipërfaqe 53m2, kati 12-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobilur. Me dukumenta në rregull, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.500€. .

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »