SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia
Çmimi :
€169,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
185609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Lagjen mati 1
• Shtëpi 180m2
• Sallon
• Kuzhine
• 3 dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Bodrumi
• 2 Tarasa
•Trualli
• Pishina


Shitet shtëpia ne lagjen Mati 1 afer shkolles Mileniumi i tret, shtëpia është e banueshme dhe ka një pozitë shumë te mire për banim, shtëpia është e ndertume ne vitin 2010 dhe është komplet e mobilume, shtëpia posedon 4 ari truall,ka garazh,ka pishine me pompe, ka verande ka grill, ka serre te mbuluar me polikarbon,ka bunar ( pus) per uji

Shtëpia është komplet e izolume, posedon sistemin kabllovik te instaluar ne shtëpi, sistem i nxemjes qendrore me elektricitet por ka oxhak per mundesi tjera te ngrohjes, rezervar i ujit 750 litra.

Shtepia eshte ne proces te legalizimit si dhe posedon FLET POSEDUESE ne emer timin shtepia mundet te kalon ne emer te blersit pa problem.
Shtepia shitet komplet e mobilume.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 22:00
Per me shume informata:
+383 44 377 450
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044 377 450
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »