SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi e tipit A ne PEJAHILL
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
261 m²
Viti i ndërtimit :
2018
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
185611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia e tipit A ne Lagjen Pejahill, ne Peje.
Lagjja eshte e vezhguar 24/7 nen kamera, eshte e rrethuar dhe ka siguri te larte.

850Euro metra katrore e banimit
350Euro metra katrore e podrumit
Tel:(049)772-000
viber +38349772000
Informata rreth publikuesit
Veton
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »