SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 580m2 në shitje, në lagjen Bregu i Diellit.
Çmimi :
€440,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
580 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
185618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 580m2 në shitje, në lagjen Bregu i Diellit
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër stacionit te fundit te autobusave 4, mbrapa objektit Princesha, është rrugë private.
Shtëpia ka gjithsej 6 ari truall (3.5 ari oborr), ofron kushtet më të mira për banim si dhe është ndërtuar me një shije të veçantë dhe luksoz.
Shtëpia ka këtë renditje
Kati përdhesë:
2 Garazha
1 Banjo
1 Kuzhinë verore
1 Dhomë
1 Dhomë kinema
Kati i I-rë:
1 Sallon
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
Kati i II-të:
3 Dhoma gjumi
2 Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1 Terasë
Shtëpia ka Kamin (oxhak), panela solare për ngrohje të ujit, ngrohje qëndrore me rrymë dhe me naftë si dhe rezervuar uji.
Oborr i rregulluar mirë, grill dhe verandë.

ID: T20024

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »