SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B502
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86000 m²
ID e produktit :
185627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit ne objektin e VG ne katin e VI. Banesa ka siperfaqe prej 86m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon. Banesa shitet me cmim prej 95.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »