SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 90 m2 Dukagjini Rezidence -Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
185628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 90 m2 Dukagjini Rezidence

Banesa eshte ne fazen e ndertimit te vrazhd dhe finalizimi i saj pritet te behet ne Qeshor 2019

Banesa eshte e ojrnetuar shume mire dhe ka nje organizim shume te mire ku ne 90 m2 keni:
-- Qendrimin ditore se bashku me kuzhine
-- Dhomen e prinderve
-- Dhomen e femijeve
-- Banjo
-- Teras

Vendi: Dardani tek rrethrrotullimi
Banesa ndodhet ne katin e 10-te

Cmimi sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »