SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 me qira ne Veternik !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
185677
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia luksoze 350m2 me qira ne "Veternik", shtepia me nje sistem te hapur dhe mjaft modern posedon ngrohje me plin si dhe kaminin me dru, ka rezervar uji 24 ore sistem sigurie me alarm garazhe qe mundeson hyrje direkte ne shtepi etj.
Shtepia eshte 2 kate dhe posedon po ashtu edhe podrumin me nje hapsire tek onsiderueshme dhe mjaft te qete.
049406434/049157113/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »